Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Field
az: Sahə

en: Theme
az: Tema

en: Module
az: Modul

en: Reference
az: Istinad

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Extension
az: Əlavə
