Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Field
be: Поле

en: Theme
be: Тэма

en: Module
be: Модуль

en: Profile
be: Профіль

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
