Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Field
et: Väli

en: Theme
et: Teema

en: Module
et: Moodul

en: Profile
et: Profiil

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Extension
et: Laiendus
