Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Theme
hi: थीम

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
