Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Theme
jv: Tema

en: Module
jv: Modul

en: Profile
jv: Profil

en: Default value
jv: Biji gawan
