Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Field
lt: Laukelis

en: Theme
lt: Tema

en: Module
lt: Modulis

en: Profile
lt: Profilis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Extension
lt: Plėtinys
