Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Field
sv: Fält

en: Theme
sv: Tema

en: Module
sv: Modul

en: Profile
sv: Profil

en: Target type
sv: Måltyp

en: Reference
sv: Referens

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Extension
sv: Filändelse
