Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Field
tr: Alan

en: Theme
tr: Tema

en: Module
tr: Modül

en: Profile
tr: Profil

en: Target type
tr: Hedef tür

en: Reference
tr: Kaynak

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Extension
tr: Uzantı
