Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
