Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Field
it: Campo

en: Theme
it: Tema

en: Module
it: Modulo

en: Profile
it: Profilo

en: Target type
it: Tipo destinazione

en: Reference
it: Riferimento

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Extension
it: Estensione
