Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Field
ro: Câmp

en: Theme
ro: Temă

en: Module
ro: Modul

en: Profile
ro: Profil

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Reference
ro: Referință

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Extension
ro: Extensie
