Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Field
el: Πεδίο

en: Theme
el: Θέμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Extension
el: Επέκταση
