Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Field
ja: フィールド

en: Theme
ja: テーマ

en: Module
ja: モジュール

en: Profile
ja: プロフィール

en: Target type
ja: ターゲットタイプ

en: Reference
ja: 参照

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Extension
ja: 拡張子
