Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Field
lv: Lauks

en: Theme
lv: Tēma

en: Module
lv: Modulis

en: Profile
lv: Profils

en: Reference
lv: Atsauce

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Extension
lv: Paplašinājums
