Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Field
sl: Polje

en: Theme
sl: Tema

en: Profile
sl: Profil

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
