Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Field
ta: புலம்

en: Theme
ta: தீம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Extension
ta: நீட்சி
