Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Field
vi: Trường

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Extension
vi: Phần mở rộng
