Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Theme
ar: حلة

en: Module
ar: الوحدة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Target type
ar: نوع الهدف

en: Reference
ar: مرجع

en: Extension
ar: امتداد

en: About
ar: حول
