Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Module
de: Modul

en: Profile
de: Profil

en: Target type
de: Zieltyp

en: Reference
de: Referenz

en: Extension
de: Erweiterung

en: About
de: Über

en: No link
de: Keine Verlinkung

en: Field types
de: Feldtypen
