Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Label
he: תווית

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Module
he: מודול

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Target type
he: סוג יעד

en: Reference
he: רפרנס

en: Extension
he: הרחבה

en: About
he: אודות

en: No link
he: אין קישור
