Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Label
is: Merking

en: Theme
is: Þema

en: Module
is: Eining

en: About
is: Um

en: No link
is: Enginn tengill

en: Field types
is: Tegundir svæða
