Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Theme
lt: Tema

en: Module
lt: Modulis

en: Profile
lt: Profilis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Extension
lt: Plėtinys

en: About
lt: Apie
