Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Theme
lv: Tēma

en: Module
lv: Modulis

en: Profile
lv: Profils

en: Reference
lv: Atsauce

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: About
lv: Par

en: No link
lv: Nav saites
