Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Theme
ru: Тема

en: Module
ru: Модуль

en: Profile
ru: Профиль

en: Target type
ru: Тип цели

en: Reference
ru: Связь

en: Extension
ru: Расширение

en: About
ru: Информация

en: No link
ru: Ссылки нет

en: Field types
ru: Типы полей
