Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Module
cs: Modul

en: Profile
cs: Profil

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Extension
cs: Přípona

en: About
cs: Popis

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Field types
cs: Typy polí
