Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Theme
nl: Thema

en: Profile
nl: Profiel

en: Target type
nl: Doeltype

en: Reference
nl: Referentie

en: Extension
nl: Extensie

en: About
nl: Over

en: No link
nl: Geen link

en: Field types
nl: Veldtypes
