Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Label
sk: Označenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Module
sk: Modul

en: Profile
sk: Profil

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Reference
sk: Referencia

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: About
sk: Informácie o

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Field types
sk: Typy polí
