Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Theme
el: Θέμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Reference
el: Αναφορά

en: Extension
el: Επέκταση

en: About
el: Περί

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
