Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Label
et: Nimetus

en: Theme
et: Teema

en: Module
et: Moodul

en: Profile
et: Profiil

en: Reference
et: Viide

en: Extension
et: Laiendus

en: About
et: Programmist

en: No link
et: Link puudub

en: Field types
et: Väljade tüübid
