Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Label
hi: लेबल

en: Theme
hi: थीम

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं
