Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Theme
id: Tema

en: Module
id: Modul

en: Profile
id: Profil

en: Reference
id: Referensi

en: Extension
id: Ekstension

en: About
id: Tentang

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: Field types
id: Jenis bidang isian
