Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: About
ku: دەربارە
