Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Theme
pl: Skórka

en: Module
pl: Moduł

en: Profile
pl: Profil

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Reference
pl: Referencja

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: About
pl: O stronie

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Field types
pl: Typy pól
