Extension Reference Field (1.2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Label
ro: Etichetă

en: Theme
ro: Temă

en: Module
ro: Modul

en: Profile
ro: Profil

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Reference
ro: Referință

en: Extension
ro: Extensie

en: About
ro: Despre

en: No link
ro: Niciun link

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
