Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Theme
sv: Tema

en: Module
sv: Modul

en: Profile
sv: Profil

en: Target type
sv: Måltyp

en: Extension
sv: Filändelse

en: About
sv: Om

en: No link
sv: Ingen länk

en: Field types
sv: Fälttyper
