Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Label
tr: Etiket

en: Theme
tr: Tema

en: Module
tr: Modül

en: Profile
tr: Profil

en: Target type
tr: Hedef tür

en: Extension
tr: Uzantı

en: About
tr: Hakkında

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Field types
tr: Alan tipleri
