Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Theme
da: Tema

en: Module
da: Modul

en: Profile
da: Profil

en: Target type
da: Måltype

en: Extension
da: Udvidelse

en: About
da: Om

en: No link
da: Intet link

en: Field types
da: Felttyper
