Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Label
fa: برچسب

en: Theme
fa: پوسته

en: Module
fa: ماژول

en: Profile
fa: نمایه

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Extension
fa: پسوند

en: About
fa: درباره

en: No link
fa: بدون پیوند
