Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Theme
ta: தீம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி

en: No link
ta: இணைப்பில்லை
