External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Port
bg: Порт

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Съжаляваме, но потребителското име и паролата не са разпознати. <a href="@password">Забравена парола?</a>
