External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Configuration
gl: Configuración

en: Port
gl: Porto

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: Desculpe, non se recoñece o nome de usuario/a ou o contrasinal. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
