External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.
