External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: དགོངསམ་མ་ཁྲལ་  ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་དང་ ཆོག་ཡིག་འདུག། <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>
