External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: Prepáčte, nesprávne meno alebo heslo. <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>
