External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Port
lv: Ports

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: Lietotājvārds un parole nav atpazīti. <a href="@password">Vai tu esi aizmirsis savu paroli?</a>

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
lv: MySQL, MariaDB, Percona Server, vai līdzvērtīgs
