External Entities (3.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny
