External Entities (3.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: no
hy: ոչ

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Info
hy: Ինֆո

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Save format
hy: Պահպանել ֆորմատը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
