External Entities (3.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Files
ka: ფაილები

en: no
ka: არა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Fields
ka: ველები

en: Info
ka: ინფო

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
