External Entities (3.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: no
ku: نەخێر

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Info
ku: زانیاری

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Boolean
ku: بوولی

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Save format
ku: پاشەکەوتکردنی فۆرمات
