External Entities (3.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Body
ht: Kò

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Files
ht: Fichye

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
